Anhui YUANJING Machine Company

Firma maszynowa Anhui YUANJING

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNożyce hydrauliczne CNC

Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW

Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW

  • Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW
  • Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW
  • Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW
  • Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW
Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YUAN
Orzecznictwo: CE,ISO,UV
Numer modelu: QC11K-16x6000
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 60000-70000USD
Szczegóły pakowania: drewniane pudło
Czas dostawy: 40 dni
Zasady płatności: T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply: 50 zestawów
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Grubość cięcia: 16 mm Długość cięcia: 6000 mm
Długość ostrza: 6200 mm Głębokość gardła: 300 mm
Waga: 18000 kg Kąt ścinania: 2,14 stopnia
High Light:

Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K

,

maszyna do cięcia blach żelaznych 6000 mm

,

nożyce hydrauliczne o mocy 18

Automatyczna nożyce gilotynowe QC11K 16*6000 do grubszych blach 18mm 20mm 40mm

1. Przednia platforma do karmienia wyposażona jest w linijkę do podawania talerza, a także gładką powierzchnię, aby chronić talerz przed każdą powierzchnią zranioną podczas karmienia.Linijka może być precyzyjna w jednostkach MM lub więcej w celu kontroli i sprawdzania dokładności.
2. Stół roboczy jest wyposażony w kulkę lub okrągły pręt stalowy, który wspiera płytę podczas karmienia, a także ochronę przed rozdarciem powierzchni.
3. Skrzynka elektroniczna została wyposażona w dobre certyfikowane komponenty. Najczęściej używamy certyfikowanych przez CE komponentów SIEMENS lub Schneider do maszyn eksportowych, a także niektórych wysokiej jakości certyfikowanych komponentów CCC do obsługi różnych standardowych potrzeb klientów.
4. Stal korpusu maszyny, najczęściej wybieramy chińskiego najlepszego dostawcę blachy stalowej Shanghai BAOSTEEL o dobrej jakości i pokryto farbą antykorozyjną przed ostatnią farbą.Tak więc maszyna po pierwsze będzie miała dobre trwałe użytkowanie, a także doskonały wygląd zewnętrzny.
5. Ostrze: materiał ostrza to 9CrSi lub 6CrW2Si, materiał jest wysoko przetestowanym materiałem z tysiącem razy zapewniającym wysoką sztywność i wynik cięcia.Górne ostrze to prostokątne ostrze z czterema krawędziami ostrza, które różni się od nożyc QC12Y Swing Beam (szczegóły proszę sprawdzić ostrze SIECC / SIECCTECH, wyjaśniając zdjęcie i instrukcję).Luz ostrza można regulować ręcznie lub za pomocą silnika.Oba mają tarczę indeksu do wyświetlania prześwitu, dzięki czemu sterowanie i wyświetlacz mogą być łatwe.A górny wał ostrza wykorzystuje strukturę przechylania, aby zwiększyć precyzję ścinania.
6. Maszyna wyposażona w stopkę dociskową do stabilnego dociskania płyty podczas cięcia, stopka została wyposażona w plastikową powierzchnię o wysokiej frakcji bez niszczenia powierzchni płyty.W przypadku płyty z otworami wyposażymy stopę kwadratową w stabilną prasę kwadratową.
7. Pompa zębata: Używamy dobrej marki „wewnętrznej pompy zębatej o prostym sprzężeniu” zarówno w chińskiej marce Shanghai chengjie, jak iw Niemczech Eckerler.
Wewnętrzna pompa zębata jest traktowana jako pompa nie zużywająca się w przemyśle i jest szeroko stosowana w precyzyjnych maszynach hydraulicznych o niskim poziomie hałasu, braku pulsacji i długiej żywotności.Pompa zębata Shanghai Chengjie jest również używana w chińskim przemyśle lotniczym, dzięki czemu jest godna zaufania i niezawodna.Podczas pracy z dużą prędkością dźwięk jest płaski i płynny, nawet bez trappingu.Długa żywotność zależy od jego właściwości ściernych, wewnętrzne elementy maszyny mają warstwę ochronną filmu olejowego, więc używaj nawet normalnego oleju hydraulicznego, nawet bez ścierania.
8. Układ hydrauliczny może wykorzystywać system Germany Rexroth lub USA OMG.Powrót jest kontrolowany przez cylinder powrotny azotu o stabilnym procesie roboczym i łatwym w obsłudze.Prasa hydrauliczna wymusza transmisję i azot narzuca wypychanie w górę przy dobrej współpracy. (Zasada działania może powrócić do rysunku technologii SIECC QC11Y i QC12Y)
9. Zderzak tylny jest liczony przez licznik i może być mikroregulowany i jest napędzany silnikiem.
10. maszyna będzie wyposażona w drzwi ochronne ogrodzenia przed ostrzem tnącym i stopką dociskową. W razie potrzeby ogrodzenie można otworzyć.W pobliżu gardła będziemy wyposażeni w otwarte drzwi dla bezpieczeństwa osób, ale otwierane, gdy trzeba sprawdzić wnętrze.
11. Korzystanie z toru tocznego z trzema łożyskami w celu wyeliminowania szczeliny szynowej i poprawy jakości ścinania (rysunek maszynowy dostępny w celu jasnego wyjaśnienia)

Konfiguracja

 

System hydrauliczny

 

Marka: Bosch-Rextith

Oryginał: Niemcy

Domowy słynny zawór, upewnij się, że maszyna jest najwyższej jakości!

Silnik regulacji szczeliny ostrzy


Marka: YUAN
Oryginał: Chiny
Szczelina ostrzy sterowania silnikiem i regulacja kąta cięcia, regulacja szczeliny ostrzy jest łatwa i bezpieczna, gdy grubość blachy jest inna.

 
 

Zacisk i ostrze


Marka: YUAN
Oryginał: Chiny

Wysokiej jakości zatrzymanie, aby zapewnić dobre dociskanie blachy podczas ścinania.Ostre ostrze, aby maszyna ścinała szybko i z dużą precyzją

System sterowania CNC

MD11 System sterowania, ekonomiczna cena z łatwą obsługą, nasz standardowy system sterowania.System sterowania E21S, DAC310, DAC360 może być opcjonalny

Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW 0

 

Model maszyny
QC11Y 16X6000
Grubość cięcia
16mm
Długość cięcia
6000mm
Czasy podróży
9 razy/min
Kąt cięcia
2°40'
Moc
18,5 kW
Wytrzymałość materiału
<= 450 (KN/cm)
Wymiar
6880X2150X2800 (DxSxW) mm


Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW 1Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW 2Maszyna do cięcia blach żelaznych Q11K Hydrauliczna maszyna do cięcia huśtawek ze stali nierdzewnej 18,5 kW 3

Szczegóły kontaktu
Anhui YUANJING Machine Company

Osoba kontaktowa: sales

Tel: 18955590514

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty